Daškova cukrárna

Daškova cukrárna

Sháníte kvalitní, cenově dostupné domácí cukrářské výrobky? Tradiční česká Daškova cukrárna vyrábí a nabízí cukrářské produkty a velmi chutnou studenou kuchyni – lahůdky jako jsou chlebíčky, zdobené chuťovky apod. Dbáme především na chuť a kvalitu našich výrobků, nabízíme svým zákazníkům opravdu široký výběr pochoutek. Naše sídlo je v Chlumci nad Cidlinou, dodáváme však své produkty v širokém okolí – převážně okres Hradec Králové.

      

Cukrárna

Naše cukrářská výroba má dlouholetou tradici. Pečeme cukroviny jak ze starých českých receptů, tak se také nebojíme experimentovat a vytvářet recepty nové. I proto si u nás můžete vybrat z velmi širokého výběru. Navíc po dohodě se zákazníky pečeme výrobky na zakázku. V našem sortimentu jsou nejrůznější dortyzákuskykoláče, ale i drobné pečivo či elegantní dárkové balíčky.

Lahůdky

Náš lahůdkářský sortiment je opět široký. Dodáváme svým zákazníkům pochutiny a obložené chlebíčky dle přání a chuti. Zaručujeme kvalitu a hlavně výbornou chuť našich produktů. Denně vyrábíme čerstvé výrobky, nepoužíváme chemickou konzervaci.

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit jakékoliv množství produktů, zásobujeme stravovací zařízení – bufety, kantýny, jídelny, ale také cukrárny, lahůdkářství, prodejny potravin i velkoobchody a distribuční firmy.

 

Kde nás najdete

Rádi a ochotně vám poradíme, připravíme výrobky dle vašich požadavků. Chlumec nad Cidlinou leží v Královehradeckém kraji, naše prodejna je otevřena každý den. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte!